Vizītkartes – vizītkaršu izgatavošana, dizains, druka, cenas

Vizītkartes – vizītkaršu izgatavošana, dizains, druka, cenas

Jums nepieciešamas kvalitatīvas vizītkartes uz bieza vizītkaršu papīra?

Izgatavojam visu veidu vizītkartes gan lielās, gan mazās tirāžās. Vizītkartes drukājam kvalitatīvā digitālajā drukā, ofseta drukā vai sietspiedē. Ja Jums nav vizītkartes dizaina vai maketa, mēs Jums to izveidosim. Pie mums Jūs varat pasūtīt arī vizītkaršu stūrīšu noapaļošanu, elementu izspiešanu (Embossing), laminēšanu vai lakošanu, kas vizītkarti padarīs efektīgāku un izturīgāku. Piedāvājam arī plašu dizaina papīru klāstu, kas atrodams veikalā “Baltijas papīrs”. Vizītkartes izgatavojam 24 h līdz 2 darba dienu laikā no pasūtījuma pieņemšanas brīža. Ņemiet vērā, ka vizītkaršu cenu veido apjoms, izmantotais materiāls un drukas veids (digitālā, ofseta druka vai sietspiede). Izdevīgākā vizītkaršu cena bieži vien veidojas no iespējas apvienot vairākus pasūtījumus vienā drukas darbā (drukloksnē), tāpēc, pasūtot vizītkartes pie mums, Jūs vienmēr iegūsiet izdevīgāko vizītkaršu drukas piedāvājumu.

Vizītkaršu izgatavošanas cenas:

 • 100 vienpusējās pilnkrāsu (4+0) vizītkartes (50 x 90 mm, 300 g/m2 Creato Matt): 5,00 Ls;
 • 100 vienpusējās pilnkrāsu (4+0) vizītkartes (330 g/m2 Ivory Board): 6,00 Ls;
 • 100 divpusējās pilnkrāsu (4+4) standarta vizītkartes: 10,00 Ls;
 • 100 vizītkaršu izciršana, stūrīšu noapaļošana: 2,00 Ls;
 • 100 vizītkaršu druka uz dizaina, EKO vai nestandarta papīra: ~ 9,00 Ls;
 • Vizītkaršu reljefspiede (Embossing) un klišejas izgatavošana: ~ 25,00 Ls;
 • Vizītkaršu dizaina izveide: ~ 5,00 Ls;
 • Vizītkaršu maketēšana: ~ 2,00 Ls;
 • Cenas norādītas bez PVN.

Drukas veidi, kādos drukājam vizītkartes:

 • Ofseta druka – izdevīgi no 1000 vizītkartēm, pilnkrāsu, kvalitāte augsta;
 • Sietspiede – optimālais ir 100 vizītkartes, krāsu daudzums sadārdzina, kvalitāte augsta;
 • Digitālā druka – optimālais ir 100, bet var arī vienu vizītkarti, pilnkrāsu, kvalitāte vidēja.

Vizītkaršu dizains, izmērs un pielietojums:

Vizītkaršu pielietojums atrodams it visur, kur cilvēki apmainās ar saviem kontaktiem. Tās lieto uzņēmumu pārstāvji, valsts amatpersonas, diplomāti, tās var arī lietot privātos nolūkos. Visos šajos gadījumos vizītkaršu dizains un izmēri var atšķirties. Piemēram, valsts amatpersonu un diplomātu vizītkartes izcelsies ar īpašu lakonismu un lietišķumu, turpretī radošo profesiju pārstāvjiem tās var būt daudz mākslinieciskākas un oriģinālākas, attālinoties no visiem standartiem un normām. Komercdarbības pārstāvjiem vizītkarte visbiežāk ir pieskaņota darbības sfērai un dažkārt to pat atspoguļo. Vizītkartes parasti tiek drukātas uz 240 – 350 g/m2 kartona vai 300 – 350 g/m2 krītpapīra, vai uz kāda specifiska dizaina papīra. Sastopamākie vizītkaršu izmēri ir 90mm x 50mm, 85mm x 55mm vai sievietēm 80mm x 40mm un vīriešiem 90mm x 50mm.

Vizītkartes saturs:

Vizītkartei ir jābūt aizpildītai valsts valodā, bet, braucot uz ārzemēm – tās valsts valodā, uz kuru Jūs dodaties (tikai pirmajā viesošanās reizē ir pieļaujams, ka vizītkarte ir kādā no starptautiskajām valodām). Labot vizītkartē tālruņa numurus vai papildināt to ar kādu papildus informāciju ir nekorekti. Ja rodas nepieciešamība pēc papildu informācijas, to var uzrakstīt vizītkartes otrā pusē.

Kā pareizi pasniegt vizītkarti – etiķete:

Ar vizītkarti var apmainīties personīgi un to var arī sūtīt pa pastu, lai tā kalpotu par iepriekšēju iepazīšanos. Nosūtīta vizītkarte ir līdzvērtīga personīgi nodotai, tomēr pieklājīgāk būtu nodot to personīgi. Iepazīstoties pirmais vienmēr sniedz vizītkarti jaunākais, vīrietis – sievietei vai tas, kura sabiedriskais stāvoklis ir zemāks. Lai gan parasti pirmais to dara pieklājīgākais.

Vīrietis savu vizītkarti var izņemt no žaketes iekškabatas vai vizītkaršu etvijas. Sieviete vizītkarti glabā somiņā vai vizītkaršu maciņā, etvijā. Saņemot vizītkarti, obligāti iepazīsties ar tās saturu, skaļi nolasot partnera vārdu, pirms to liekat prom. Jūsu partneriem var ļoti nepatikt tas, ka viņu vizītkarti sāksiet grozīt, locīt vai pat tīt rullī. Visdrīzāk tas novedīs pie neveiksmīga pārrunu rezultāta. Nekādā gadījumā nelieciet vizītkarti aizmugurējā bikšu kabatā vai makā ar naudu – tas ir slikts tonis.

Ja vizītkartes adresāts nav uz vietas, tad ir jāatstāj vizītkarte ar nolocītu labo stūri. Locījums liecina, ka jūs personīgi esat atstājis vizītkarti, kas tiek uzskatīts par cieņas un goda apliecinājumu. Ja vizītkarti nogādā kurjers vai šoferis, tādā gadījumā tā netiek ielocīta. Ja vizītkarte ir saņemta pa pastu vai ievesta, uz to būtu jāatbild 24 stundu laikā, nosūtot atpakaļ savu vizītkarti.

Ja Jums ir radusies nepieciešamība pēc skaistām un pievilcīgām vizītkartēm, ja plānojat tās pasūtīt, ja meklējat labākos risinājumus – izskatiet arī mūsu piedāvājumu, mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt! Vizītkaršu dizains, maketēšana un druka ir mūsu darbiņš.


Lai jauka diena!