Vai var aizņemties pirmo bezprocentu kredītu?

Vai var aizņemties pirmo bezprocentu kredītu?

Bezprocentu kredīts

Šis laikam ir pievilcīgākais, kas piemīt ātrajiem kredītiem, tā ir iespēja pirmajā reizē aizņemties bez makas, atgriežot to pašu summu, kas tika aizņemta. Jā, lai gan tas ir neticami, kreditori saviem jaunajiem klientiem piedāvā tādu pakalpojumu kā bezprocentu kredīts jeb kā to vēl mēdz saukt – pirmais kredīts bez maksas. Šis pakalpojums tiek piedāvāts gandrīz katrā mikrokreditēšanas kompānijā un nekas vairāk kā mārketinga triks, kurš pievērš cilvēku uzmanību ar patiešām izdevīgu piedāvājumu, tas nav. Protams, tas nemazina atbildību un uzliek pienākumus, kuru nepildīšanas gadījumā šis aizdevums var kļūt par maksas pakalpojumu. Paskatīsimies, kā tas viss notiek.

Piemēram, Jūs dzirdat radio reklāmu par to, ka ir iespēja aizņemties bez maksas, kāds no kreditoriem ar skaistām frāzēm Jums piedāvā super piedāvājumu un saka, ka Jums ir pieejams kredīts bez procentiem. Ja uz šo brīdi Jums ir vajadzība pēc paipldus līdzekļiem, tad, protams, Jums tāds piedāvājuma rada interesi. Tomēr ne viss ir tik skaisti kā izklausās, jo reklāmā parasti nepasaka pašu svarīgāko. Ļoti būtiski ir tas, ka šis bezmaksas aizdevums ir jāatdod laikā, pretēji tas pārvērtīsies maksas pakalpojumā ar noteiktu maksu. Parasti šādās situācijās tiek piedāvāts pagarināt savu kredītu. Bieži vien, cilvēki dara arī tā, ka, lai atdotu vienu paņemto bezprocentu aizdevumu, tie paņem jaunu pie cita, kas nav tas labākais risinājums, jo maksājumu slogs netiek noņemts pavisam, bet pārlikts uz priekšu.

Kam var izmantot pirmo aizdevumu bez procentiem:

  • Lai iegādātos kādu preci vai pakalpjumu;
  • Lai norēķinātos par uzkrātajiem parādiem;
  • Lai apmaksātu neatliekamus medicīnas pakalpojumus;
  • Lai tiktu apmaksāts cits ātrais kredīts bez procentiem;
  • Lai steidzami saremontētu savu automašīnu.

Vai ir starpība, kur saņemt bezprocentu aizdevumu?

Ja esat pārliecināti, ka spēsiet atdot paņemto bezprocentu aizdevumu laicīgi, tad nav nekādas starpības, kur aizņemties, jo visiem kreditoriem šie noteikumi ir vienādi. Vienīgais, kas var atšķirties, tās ir komisijas maksas par pagarināšanu un maksimālā summa, ko aizdod pirmajā reizē. Protams, skriet pie pirmā, kas pagadās nevajag, vajadzētu iepazītis ar atsauksmēm par konkrēto aizdevēju. Ir gadījumi, kad cilvēki nav apmierināti ar apkalpošanu un tas patiešām ir bijis pamatoti, tāpēc iesakām rūpīgi izpētīt, ar ko Jūs uzsākat sadarbību, lai arī tā ir bezmaksas, tā prasa ne mazāku atbildību. Ja viss ir skaidrs un saprotams, ja esat pārliecināti par spēju norēķināties, tad šis finanšu pakalpojums ir priekš Jums.


Lai jauka diena!