Vai auto pulēšana paildzina auto mūžu?

Vai auto pulēšana paildzina auto mūžu?

Mūsdienu tehnoloģijas un dinamiskais dzīves ritms piedāvā ļoti daudz plašas iespējas, kas ir paredzētas auto kopšanai. Lai uzlabotu auto lietošanas mūžu, tas ir jākopj, ir jāseko līdzi gan tehniskajam stāvokli, gan vizuālajam, tāpēc ir ļoti svarīgi lai automašīna tiktu regulāri mazgata un tai tiktu veikta arī auto pulēšana. Vai esiet pamanījuši, cik ātri no sludinājuma portāliem tiek izņemti sludinājumi ar automašīnām, kuru stāvoklis ir labāks nekā citām, pat jaunākiem auto? Cilvēkiem patīk skaistas lietas un skaistas automašīnas. Mēs piedāvājam paildzināt Jūsu auto mūžu, uzlabot auto izskatu un uzlabot arī Jūsu garastāvokli un sniegt patīkamas emocijas.

Uzskaitīsim vairākas plusus, kādēļ auto pulēšana ir nepieciešama auto virsbūvei?

  1. Nopulēts auto izskatās kā jauns un kopts auto. Jūs iegūstat ļoti lielu vizuālo baudījumu.
  2. Apkārtējo cilvēku uzmanība un novērtējums. Jūs iegūsiet apkārtējo cilvēku pozitīvus komplimentus, jo visi domās, ka Jums ir jauns auto, vai tikko esiet to pārkrāsojuši.
  3. Nopulētu auto ir vieglāk kopt un mazgāt! Rudens un ziemas sezonā auto paliek it sevišķi netīri, bet ja auto ir nopulēts, tad virsbūves lakas slānis ir līdzens, lielās švīkas ir izpulētas un sāļiem, smiltīm un netīrumiem nav kur sakrāties un to lielākā daļa nepielīp pie auto virsbūves. Tas nozīmē, ka auto virsbūve paliks ilgākā laika periodā tīra un tā būs mazāk jāmazgā. Jūs ieekonomēsiet naudu uz auto mazgāšanu, bet auto izskatīsies labāk un tas būs pasargāts no ārējo apstāķlu iedarbības.
  4. Nopulēta auto virsbūve labāk atraida ūdeni, tas nozīme, ka auto virsbūve mazāk būt pakļauta korozijai.
  5. Nopulēta auto vērtība ir daudz augstāka un iespējamība, ka Jūs šo auto pārdosiet daudz ātrāk ir ļoti liela. Tas nozīmē, ka ieguldot naudu auto pulēšanā, Jūs ieguldāt naudu auto vērtības paaugstināšanā.

Kad auto ir nopulēts, to ir ieteicams pārklāt ar cieto vasku, sealantu vai keramisko pārklājumu. Atkarībā no materiāla cietības un ķīmiskā sastāva virsbūve tiks pasargāta no UV staru iedarbības, sāls, ūdens, smiltīm un putekļiem, kā arī sīkiem skrāpējumiem. Ja auto būs pārklāts ar keramisko pārklājumu Jums pietiks tikai iebraukt automātiskajā automazgātuvē un noskalot auto ar putām un ūdeni un auto atkal būs spīdīgs un tīrs. Ja Jūs ieguldīsiet konkrētu naudas summu auto vizuālajā uzlabošanā, Jums šī nauda atmaksāsies ilgtermiņā un pārdodot automašīnu Jūsu auto stāvoklis būs daudz reizes labāks par citiem analoģiskiem piedāvājumiem.

Kādu pārklājumu izvēlēties savam auto pēc pulēšanas?

Vasks: vasku uzklāj ar roku, tā aizsardzība parasti nav ilgstoša un vaski, kas ir nopērkami lielveikalos un degvielas uzpildes stacijās ir domāti auto virspusējam spīdumam, tā iedarbība var būt pāris mēneši un ar katru mazgāšanas reizi vaska kārta, kas ir automašīnas virsbūves samazinās.

Cietie sintētiskie vaski: To uzklāšana ir ilgāka un prasa jau zināmas iemaņas, vasku cena ir arī augstaka, taču efekts noturīgaks un var ilgt no 6-12 mēn. Sintētiskais vasks būs noturīgāks pret ūdens iedarbību, dos hidrofobu efektu – jeb tam piemīt ūdens atgrūšanas īpašības, kā arī auto virsbūve iegūs spīdumu un mirdzumu.

Sealanti – jauns veids, kā uzlabot auto izskatu. Tie ir viegli uzklājami, aizsargā pret ārējo faktoru iedarbības, dod hidrofobu efektu un mirdzumu. Darbības efekts, no 3-6 mēn.

Keramiskais pārklājums – tas ir jaunākais un izturīgākais veids, kā pasargāt auto virsbūvi no ārējo apstākļu iedarbības, ūdens, sāls, putekļiem, smiltīm, UV stariem, putnu izkārnījumiem un sniega. Un vislabāk šādu pārklājumu var uzklāt pie CarOsCar. Šobrīd ir ļoti daudz ražotāju, kas piedāva kvalitatīvus keramiskos pārklājumus, kā populārākos var pieminēt: Carpro, Ceramic Pro, Nanolex, Modesta, Gyeon, Gtechniq. Katram no ražotājiem ir savi standarti un pārklājuma uzklāšanas specifika. Pirms keramiskā pārklājuma uzklāšanas, auto ir atbilstoši jāsagatavo – virsma ir jāattauko, jāattīra no bituma un rūsas daļiņām, jānotīra ar speciāli tam piemērotu mālu un jānopulē. Pēc keramiskā pārklājuma uzklāšanas automašīnu nav ieteicams lietot pirmās 24h un tai ir jāatrodas apsildāmā telpā, bez ārējo apstākļu un ūdens vai lietus iedarbības. Kad automašīnai būs uzklāts keramiskais pārklājums, tad auto virsbūve būs pasargātāka. Auto virsbūvei būs vieglāka kopšana – auto varēs mazgāt retāk, rudens un ziemas periodā uz virsbūves mazāk pielips dubļi, sniegs un netīrumi. Virsbūve būs aizsargātāka pret UV staru iedarbību un sīkiem skrāpējumiem. Der atcerēties, ka ikviena auto mūžs ir atkarīgs no auto kopšanas paradumiem un tā, kā Jūs rūpēsieties par savu auto. Ja Jūs laicīgi un plānveidā rūpēsīties par savu auto – mazgāsiet to regulāri, nopulēsiet auto virsbūvi, uzklāsiet kādu no vaskiem, vai keramisko pārklājumu, tad Jūsu auto mūžs būs garāks. Jūs ilgāk saglabāsiet auto vērtību, Jūsu auto izskatīsies vienmēr labi un to būs iespējams pārdot vienmēr daudz izdevīgāk, nekā citas automašīnas, kuru vizuālais stāvoklis būs daudz sliktāks. Un pats galvenais – Jums būs neizsakāms prieks par Jūsu skaisto automašīnu, kas vienmēr izcelsies uz apkārtējo auto fona.


Lai jauka diena!