SEO speciālistu pakalpojumi, mājas lapas optimizācija

SEO speciālistu pakalpojumi, mājas lapas optimizācija

Mēs piedāvājam pārdomātus SEO risinājumus ar teicamiem rezultātiem, kas tiek sasniegti ar virkni darbību – lapas struktūras un satura optimizēšanu, hipersaišu (linku) organizēšanu, tekstu koriģēšanu, SEO tekstu veidošanu u. tml. Mūsu kopīgā darba augļi būs augstāki Jūsu mājas lapas rezultāti meklētāju sistēmās – vairāk bezmaksas apmeklētāju Jūsu mājas lapai. SEO optimizēšanas rezultāti noteikti veicinās jūsu pakalpojumu vai preču piedāvājuma noietu lielākajās meklēšanas sistēmās. Mūsu SEO speciālistu pakalpojumi nav tēmēšana neredzamā mērķī, tam apliecinājums ir sasniegumi un augstie rezultāti meklētāju TOP 10 sarakstā.

Ko ietver sevī mūsu piedāvātais SEO speciālistu pakalpojums:

 • Mājas lapas tehniskais audits;
 • Atslēgvārdu un konkurences izpēte, analīze;
 • SEO tekstu papildināšana vai izveide, kļūdu labošana;
 • Meta datu izveide vai labošana;
 • Iekšējo mājas lapas saišu struktūras uzlabošana;
 • Mājas lapas apmeklētības monitorings;
 • Mājas lapas popularizēšana interneta vidē, reitinga celšana;
 • Bezmaksas SEO speciālistu konsultācijas;
 • Rezultātu analīze un ikmēneša darbības, kas nodrošina rezultātu saglabāšanu un uzlabošanu.

SEO optimizēšanas cena un termiņi:

 • SEO cena ir atkarīga no katra uzņēmuma specifikas un tā konkurences blīvuma meklētājos;
 • Standarta optimizēšana un kļūdu labošana vienkāršām mājas lapām no 25,00 Ls + PVN;
 • SEO optimizēšanas termiņi ir nosakāmi tikai pēc detalizētas uzdevumu izpētes;
 • Par cenu un termiņiem vienmēr varam vienoties.

Kas ir SEO, kā tas strādā, kādi būs Jūsu ieguvumi no mājas lapas optimizācijas?

Nav noslēpums, ka šobrīd daudzi lieto interneta meklētājus kā ātru un efektīvu informācijas atlasīšanas instrumentu. Tāpat nav noslēpums, ka cilvēkiem visu gribas saņemt uzreiz, negaidot un lieki neprasot. Te arī veidojas interneta meklētāju TOP 10, kas ir ārkārtīgi gards kumoss, par kuru bieži vien notiek sīvas cīņas. Katrs grib būt rezultātu pirmajā desmitniekā, tomēr tas nav tik vienkārši, jo interneta pasaulē jau labu laiku pastāv jēdziens SEO (Search Engine Optimization) – mājas lapu optimizēšana interneta meklētājiem. Mājas lapas optimizēšana interneta meklētājiem (SEO) – tas ir darbību kopums, kurā Jūsu mājas lapa tiek sakārtota un uzlabota, lai tā pēc iespējas labāk atbilstu dažādu meklētāju noteikumiem un vadlīnijām, lai mājas lapas reitings tajos būtu pēc iespējas augstāks.

Tātad – SEO ir interneta mārketinga nozare, kuras viens no pamatuzdevumiem ir panākt, lai konkrēta interneta mājas lapa pēc izvēlētajiem atslēgas vārdiem atrastos iespējami augstākos meklēšanas rezultātos meklētāju sarakstā (Google™, Yahoo™, MSN™, Yandex™ u. c.). Lai sasniegtu labus SEO rezultātus un mājas lapas reitingu, ir nopietni jāizpēta konkurences blīvums attiecīgajos tirgus segmentos, jāizpēta konkurentu stāvoklis meklētāju sistēmās. Jāuzstāda pareizi un saprotami mērķi un jāapzinās, ka kvalitatīvs rezultāts tiks panākts ar pārdomātiem SEO risinājumiem, ar laikietilpīgu darbu nevis sasteigtiem un ilgtermiņam nederīgiem panākumiem. Pēc SEO risinājuma ieviešanas, esošo kļūdu labošanas un visu vadlīniju ievērošanas Jūsu mājas lapas apmeklētība un reitings ievērojami palielināsies.

SEO pakalpojumam ir augstāka investējuma atdeve kā citiem mārketinga risinājumiem. Šī pakalpojuma izmaksas var salīdzināt ar reklāmkaroga (banera) izvietošanas izmaksām kādā no vadošajiem portāliem uz vienu nedēļu, taču, atšķirībā no reklāmas, SEO nodrošina ilgtermiņa rezultātu. Veiksmīgi realizētas SEO stratēģijas gadījumā, rezultāts var saglabāties pat vairākus gadus, investējot līdzekļus tikai reitinga pozīcijas uzturēšanā. Ja vēlaties labus SEO rezultātus, Jūsu mājas lapas augstas pozīcijas interneta meklētājos – mēs varam Jums palīdzēt! Mājas lapu optimizācija ir mūsu darbiņš – mūsu SEO speciālistu darbiņš.


Lai jauka diena!