Kredīts pret auto ķīlu ir fantastiska iespēja

Kredīts pret auto ķīlu ir fantastiska iespēja

Ikvienam šoferim vai automašīnas īpašniekam var rasties neparedzētas situācijas, kad nepieciešami papildus līdzekļi. Ir dažādi varianti kā un kur aizņemties – daudzi aizņemas no draugiem, radiem vai paziņām, savukārt citi izvēlas aizņemties no ātro kredītu kompānijām, kas izsniedz aizdevumus pret automašīnas ķīlu. Lai izvēlētos īsto risinājumu, ir jāatceras un jāievēro daži ļoti būtiski un svarīgi nosacījumi. Pirmkārt, lai tiktu saņemts kredīts pret auto ķīlu, klientam jābūt pilngadīgam Latvijas Republikas pilsonim, bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijās un pozitīvu kredītvēsturi. Kā arī ļoti svarīgi ir klienta pastāvīgie ikmēneša ienākumi, kas aizdevējiem būs kā garantija, ka būs iespējams paredzētajā termiņā naudu atmaksāt. Aizdevums klientam būs pieejams tikai tad, ja automašīna ir reģistrētai uz potenciālā aizņēmēja vārda. Bet, lai pārliecinātos par visām niansēm, kas var ietekmēt aizņēmuma saņemšanu tieši pret Jūsu automašīnu, jādodas uz katra kreditora mājas lapu un jāiepazīstas ar visiem saistošajiem noteikumiem.

Jāatceras, ka visbiežāk kredīts pret auto ķīlu var tikt atteikts, tajos gadījumos, ja klienta personīgā automašīna ir pirkta līzingā (operatīvajā vai finanšu līzingā) un klients turpina maksāt šo līzingu, kad vēlas saņemt aizdevumu no izvēlētās kredītiestādes. Pats svarīgākais, kas jāatceras – lai aizņemtos aizdevumu nav piemēroti ierobežojumi automašīnas markai, krāsai, virsbūves tipam. Pats svarīgākais, kas jāievēro klientam – vairums kompāniju izsniedz aizdevumus pret auto tajos gadījumos, ja automašīna, ar kuru klients garantēs aizdevuma atmaksu nav vecāka par 20 gadiem. Automašīnai jābūt apdrošinātai ar aktīvu TA (transportlīdzekļa tehniskajai apskatei) un OCTA polisi. Ar veciem graustiem, kuru īstā vieta ir jau metāllūžņu uzpirkšanas punktā, cerēt uz kredītu ir naivi un bezjēdzīgi.

Pieteikšanās aizdevumam pret auto ķīlu ir vienkārša!

Piesakoties auto kredītam – Mogo klientiem izsniedz 90% kredītu no tā vērtības uzreiz, bet pēc aizdevuma saņemšanas klientam ir iespējams turpināt tirgot savu automobilī, braukt ar to vai pārdot automašīnu dīleriem vai uzpircējiem. Automašīnas pārdošanas gadījumā ir iespējams jau pirms atmaksas termiņa pilnībā atmaksāt atlikušo aizdevuma summu. Kredīts pret auto ķīlu tiek izsniegts tikai tiem debitoriem, kuru automašīnas ir izgājušas transportlīdzekļa tehnisko apskati (apskatei jābūt derīgai vismaz vēl 1 mēnesi). Kompānijas visbiežāk izsniedz aizdevumu ar atmaksas termiņu sākot no 3 mēnešiem līdz pat 60 mēnešiem. Piesakoties kredītam potenciālajam klientam ir jānorāda vēlamā aizdevuma summa. Atcerieties, nekad neņemiet vairāk par to, cik patiešām nepieciešams. Ja arī Jūsu auto tiek novērtēts uz 10000 euro, bet Jums vajag tikai 2000, neskrieniet pakaļ šai naudai, aprēķiniet, cik Jūs pārmaksāsiet un nesteidzieties ar lēmuma pieņemšanu.

Aizdevums pret auto ķīlu visbiežāk tiek saņemts 1 dienas laikā, jo kompānijas kredīta aizdevuma pieteikumu izskatīs 30 minūšu laikā un aizdevuma pieteikuma dienā, bez liekas kavēšanās tiks piešķirti nepieciešamie līdzekļi un jāuzsver, ka vairums kompāniju nepatur automašīnu par ķīlu – šoferis varēs turpināt braukt ar savu mašīnu. Lai veiksmīgi un bez problēmām atmaksātu aizdevumu klientam ir paredzētajā laikā jāveic ikmēneša maksājumi, lai nerastos liekas finansiālas problēmas un parādi. Mogo piedāvā šāda veida auto aizdevumus, kuru ķīlas pamatā ir automašīna:

  • Kredīts auto iegādei;
  • Kredīts pret auto ķīlu;
  • Kredīts autogāzes iekārtai.

Vai der slikta kredītvēsture, ja grib kredītu pret auto?

Mūsdienās ļoti bieži ir sastopami cilvēki ar sliktu kredītvēsturi, tāpēc daudziem aizdevējiem ir nācies ņemt vērā šo faktu un pielāgoties, lai spētu nodrošināt ar aizdevumiem arī šādus cilvēkus. Mogo nav izņēmums, šai kompānijai piedāvājumā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret auto ķīlu un tas nav nekas neparasts. Būtībā šis viss ir tāpēc, ka ķīla ir kā garants, kurš ļaus aizdevējam segt visus izdevumus, kuri būs radušies no negatīvās sadarbības ar cilvēku, kurš būs atteicies atdot aizņemto naudu. Protams, tādas situācijas nav biežas un Mogo uz to netiecas, jo pārdot auto ir vesels stāts, kurš prasa dažkārt arī izmaksas. Ja Tev ir bojāta vēsture un auto, droši piesakies sev nepieciešamajam kredītam tieši pie Mogo! Pie klasiskajiem ātro kredītu izsniedzējiem saņemt aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi būs pagrūti, tāpēc tur var arī netērēt laiku, saprotot, ka vienīgais aizdevēja garants, kas ļauj pievērt acis uz Jūsu vecajiem grēkiem, ir tieši ķīla, šajā gadījumā tā ir automašīna.

Kopsavilkums par kredītu pret automašīnas ķīlu:

Ikdiena bieži ir neparedzama un ir situācijās, kad nepieciešami papildus līdzekļi. Tāpēc svarīgi ir laikus apzināt visas iespējas un variantos, kur aizņemties, ja vajadzīgi papildus līdzekļi. Tieši šoferiem jeb personīgās automašīnas īpašniekiem pieejams izdevīgs kredīts pret automašīnas ķīlu. Vēlreiz jāuzsver, ka automašīna nepaliek kompānijas īpašumā un klients var turpināt braukt ar savu auto. Protams, lai aizņemšanās būtu veiksmīga rūpīgi jāpārdomā naudas vajadzība un nevajadzētu aizņemties, piemēram, lai atmaksātu citus radušos parādus. Un pats galvenais – pirms aizņemties aizdevumu pret auto ķīlu rūpīgi iepazīstieties ar kredīta līgumu un pārdomājiet savu atbilstību līguma nosacījumiem, jo aizdevums ir nopietns lēmums. Noteikti aprēķiniet gala summu un padomājiet par to daļu, kuru pārmaksāsiet, padomājiet, vai ir vērts pārmaksāt tādu naudu, ja pēc kredīta atmaksas, tas, kam tā nauda tiek ņemta, nebūs vairs lietojams vai tam nebūs nekāda vērtība.


Lai jauka diena!