Ātrais kredīts bez darbavietas

Ātrais kredīts bez darbavietas

Bez darba vietas

Šobrīd un jau labu laiku Latvijas ekonomiskā situācija ir visai nestabila – ļoti daudzi no mums nav droši par savām darbavietām, jo kompānijas, kur cilvēks ir strādājis daudzus gadu, mēdz samazināt darbinieku skaitu vai bankrotēt un daudzi no mums paliek bez stabiliem ikmēneša ienākumiem. Tas ir īpaši nepatīkami situācijās, ja pietrūkst naudas dzīvošanai un rēķinu atmaksai. Ja nav iespējams lūgt palīdzību draugiem vai radiem ir iespējams aizņemties kādu no mikrokredītu piedāvājumiem. Tomēr ir jāatceras, ka ātrie kredīti bez darba vietas arī būs jāatmaksā paredzētājā termiņā un tāpēc topošajiem debitoriem ir nepieciešami citi ienākumi – pabalsti, stipendijas vai citi finanšu avoti. Galvenais – klientam jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi un nepārkāptām parādsaistībām citās kompānijās, tā būs kā garantija, ka ātrs naudas aizdevums internetā tiks piešķirts bez problēmām.

Kāpēc klientiem aizdevums bez darbavietas ir gana piemērots? Jo papildus kompānijās debitoram nav jāiesniedz ķīla, galvojums vai izziņa no darba. Viss kas nepieciešams ir bankas konts jebkurā no Latvijas bankām, mobilā telefona pieslēgums un pieeja internetam. Bet lai pieteiktos bezdarbnieka aizdevumam un to varētu saņemt – jāaizpilda reģistrācijas forma izvēlētās kompānijas mājas lapā un jāseko kredītiestādes norādījumiem. Ja aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts un piešķirts, klients naudu savā kontā visbiežāk saņems 10 – 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma brīža. Atcerieties, ka aizdevumam varat pieteikties jebkurā brīdī, bet ja piesakieties ātrajam kredītam pēc kompāniju darba laika – ātrā kredīta pieteikums tiks apstiprināts nākamās dienas rītā, jo kompānijas strādā bez brīvdienām.

Bezmaksas aizdevums bezdarbniekam?

Tiem, kas palikuši bez darba un kredīts nepieciešams pirmoreiz – izdevīgs risinājums būs kompāniju piedāvātais bezprocentu kredīts un darbavietas. Jaunajiem klientiem nav jāmaksā procentu maksājumi, tāpēc ļoti daudzi klienti ir iecienījuši šo pakalpojumu. Tas ir pavisam vienkārši – atdod tieši tik pat daudz, cik aizņēmies, tas ir pirmais bezmaksas kredīts bez procentiem! Piemēram, ja klients aizņemsies 100 euro uz 1 mēnesi, tad pēc kredīta termiņa beigām viņam nebūs lieki jāpārmaksā, bet gan jāatdod atpakaļ 100 euro – nekas vairāk. Ja rodas problēmas un klients nespēj laikā samaksāt – ir iespēja pagarināt kredīta termiņu uz 1 un 2 nedēļām, kā arī uz 1 mēnesi. Jāņem vērā, ka šis ir maksas pakalpojums, tāpēc šī aizdevuma pagarināšana ir rūpīgi jāizvērtē.

Tomēr jāatceras, ka nākamajās aizņemšanās reizēs procentu maksājumi būs jāmaksā, tāpēc pirms izvēlēties aizdevumu ir rūpīgi jāiepazīstas ar visiem nosacījumiem. Tieši nosacījumu neievērošana var radīt problēmas. Ātrais kredīts bezdarbniekam palīdzēs tikai tad, ja ir citi ienākumi ar ko atmaksāt kredīta pamatsummu. Ja rodas finansiāli sarežģījumi un klients tomēr jūt, ka nevarēs laikā atmaksāt visu summu ir iespējams ar kompānijām sazināties un vienoties par izdevīgākām atmaksas iespējām, taču tas ir jādara klientam pašam, jo pretējā gadījumā var rasties lielas finansiālās problēmas. Kā vienas no labākajām kompānijās, kas spēj palīdzēt grūtos brīžos arī tad, ja nav pastāvīgs darbs ir:

  • Ātrais kredīts bez darbavietas no Crediton;
  • Naudas aizdevums bezdarbniekam no Minicredit.

Kredīts bez darba un ar sliktu kredītvēsturi?

Ņemot vērā to, ka šobrīd daudzi cilvēki ir bez darba vietas, nevar neņemt vērā arī to, ka šiem cilvēkiem varētu būt bijusi negatīva pieredze ar ātrajiem kredītiem. Dažs labs ir dzīvojis zaļi treknajos gados, tad sagrābies ātros kredītus un palicis bez darba vietas. Tas viss beigās ir novedis pie tā, ka kredītvēsture ir ķluvusi slikta. Un ko tad darīt tādam bezdarbniekam ar sliktu kredītvēsturi, kur lai aizņemas naudu, ja neviens neaizdod? Atbilde būs pārsteidzoši vienkārša – nekur. Kāpēc tā? Tāpēc, ka ar bezdarbnieka statusu jau ir grūtā situācijā ar naudu, kur nu vēl tad, ja šis agrāk nav spējis norēķināties ar aizdevēju. Kā lai aizdod tam, kurš nespēs atdot un nespēs aizņemties citur, lai nomaksātu savas saistības? Lai arī vairums tādus kredītus neizsniedz, aizņemties bez darba un ar sliktu kredītvēsturi var mēģināt, ja ir kaut kas, ko ieķīlāt, tad kreditors var piekrist, jo tam būs ķīla, kuru varēs pārdot un atgriezt ieguldīto naudu ar peļņu.

Aizņemšanās bezdarbniekiem ir jāveic ar īpašu rūpību un atbildību, jo pretējā gadījumā kredīts un parādsaistības var radīt vēl lielākas finansiālas nebūšanas. Lai aizņemtos droši, ir jāiepazīstas ar visiem aizdevuma līguma nosacījumiem un jāizvērtē sava finansiālā situācija ar līguma punktiem, kā arī jāpārdomā naudas vajadzība. Aizņemieties tikai tad, ja Jums ir konkrēts mērķis vai vajadzība, kam nepieciešama nauda. Ir simtiem bēdīgu piemēru, kad cilvēka neapdomīgā rīcība to noved pie nepatikšanām. Tieši tāpēc sabiedrībā valda nepatiess priekšstats par ātrajiem kredītiem un to izsniedzējiem.


Lai jauka diena!